| AfricaTwin.LT http://africatwin.inforsanas.lt/forum/ |
|
| Benzino lygio daviklis rd04 http://africatwin.inforsanas.lt/forum/viewtopic.php?f=19&t=945 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Artūras [ 31 Kov 2014, 20:04 ] |
| Pranešimo tema: | Benzino lygio daviklis rd04 |
Pirkčiau benzino lygio jutiklį rd04 (1vnt). Laukiu pasiūlymų |
|
| Autorius: | Rokas_SR [ 02 Bal 2014, 19:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzino lygio daviklis rd04 |
Artūras rašė: Pirkčiau benzino lygio jutiklį rd04 (1vnt). Laukiu pasiūlymų yra pas dauguma japonisku automobiliu pnasiu metu ir naujesniu. Lauzyne gali pamegint paieskot. pas mane abu nuo Mazdos .. berods.. |
|
| Autorius: | Motobang [ 02 Bal 2014, 22:01 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzino lygio daviklis rd04 |
turiu išardęs auto hondą Rokas_SR rašė: Artūras rašė: Pirkčiau benzino lygio jutiklį rd04 (1vnt). Laukiu pasiūlymų yra pas dauguma japonisku automobiliu pnasiu metu ir naujesniu. Lauzyne gali pamegint paieskot. pas mane abu nuo Mazdos .. berods.. |
|
| Autorius: | Motobang [ 05 Bal 2014, 22:00 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzino lygio daviklis rd04 |
dėja pavyko rasti tik kuro siurblį, kuro lygio daviklis turbūt bus iškeliavęs su baku... Motobang rašė: turiu išardęs auto hondą
Rokas_SR rašė: Artūras rašė: Pirkčiau benzino lygio jutiklį rd04 (1vnt). Laukiu pasiūlymų yra pas dauguma japonisku automobiliu pnasiu metu ir naujesniu. Lauzyne gali pamegint paieskot. pas mane abu nuo Mazdos .. berods.. |
|
| Autorius: | Artūras [ 05 Bal 2014, 23:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Benzino lygio daviklis rd04 |
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|