AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 28 Kov 2024, 17:40

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: VAŽIAVIMAS PER VANDENĮ
StandartinėParašytas: 16 Rgp 2016, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Bir 2016, 10:20
Pranešimai: 39
Miestas: Utena
Pereitą savaitgalį teko važiuoti per gilią(mano akimis žiūrint) balą https://www.youtube.com/watch?v=aXv0cQrElzU ,vandens buvo,gal iki grandinės viršaus,važiavau letai ir variklis užgeso.Bandžiau užvesti baloje,bet nesėkmingai.Išstūmus motociklą į sausumą,kuo puikiausiai užsivedė,ir kelionę tęsiau toliau.Vėliau pažiūrėjau video ir pamačiau,kad kiti su Africom ir gilesnes brastas šturmuoja.Kviečiu pasidalyti mintimis,kaip reikia važiuoti per gilų vandenį,kodėl variklis galejo užgesti,kodėl vandenyje neužsivedė,o išstūmus į sausumą be problemų.Honda XRV750 RD07a.
Darius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: VAŽIAVIMAS PER VANDENĮ
StandartinėParašytas: 16 Rgp 2016, 14:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2016, 20:03
Pranešimai: 125
Miestas: Klaipeda
Gal kojeles daviklis uztrumpino?

_________________
690LC4


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: VAŽIAVIMAS PER VANDENĮ
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2016, 01:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 02 Spa 2015, 15:23
Pranešimai: 150
Miestas: Rokiškis
darius rašė:
Pereitą savaitgalį teko važiuoti per gilią(mano akimis žiūrint) balą https://www.youtube.com/watch?v=aXv0cQrElzU ,vandens buvo,gal iki grandinės viršaus,važiavau letai ir variklis užgeso.Bandžiau užvesti baloje,bet nesėkmingai.Išstūmus motociklą į sausumą,kuo puikiausiai užsivedė,ir kelionę tęsiau toliau.Vėliau pažiūrėjau video ir pamačiau,kad kiti su Africom ir gilesnes brastas šturmuoja.Kviečiu pasidalyti mintimis,kaip reikia važiuoti per gilų vandenį,kodėl variklis galejo užgesti,kodėl vandenyje neužsivedė,o išstūmus į sausumą be problemų.Honda XRV750 RD07a.
Darius

Jūs čia po tokias šlapynes su lygiais protektoriais landžiojate... Patinka kankintis? :) Man labiau patinka žvyras ir lengvesni miško keliai, bet paskui Rokiškiečių hardus iš paskos kasantis tai taip pat būna visokių ruožų. Pas mane gale MC 23, tai man ir tai dar protektorius nespėja išsivalyti, galas tokiose dumblinose vietose slydinėja.

_________________
Giedrius
Transalp 600 V


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: VAŽIAVIMAS PER VANDENĮ
StandartinėParašytas: 17 Rgp 2016, 16:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Bir 2016, 10:20
Pranešimai: 39
Miestas: Utena
Pakeleivis rašė:
darius rašė:
Pereitą savaitgalį teko važiuoti per gilią(mano akimis žiūrint) balą https://www.youtube.com/watch?v=aXv0cQrElzU ,vandens buvo,gal iki grandinės viršaus,važiavau letai ir variklis užgeso.Bandžiau užvesti baloje,bet nesėkmingai.Išstūmus motociklą į sausumą,kuo puikiausiai užsivedė,ir kelionę tęsiau toliau.Vėliau pažiūrėjau video ir pamačiau,kad kiti su Africom ir gilesnes brastas šturmuoja.Kviečiu pasidalyti mintimis,kaip reikia važiuoti per gilų vandenį,kodėl variklis galejo užgesti,kodėl vandenyje neužsivedė,o išstūmus į sausumą be problemų.Honda XRV750 RD07a.
Darius

Jūs čia po tokias šlapynes su lygiais protektoriais landžiojate... Patinka kankintis? :) Man labiau patinka žvyras ir lengvesni miško keliai, bet paskui Rokiškiečių hardus iš paskos kasantis tai taip pat būna visokių ruožų. Pas mane gale MC 23, tai man ir tai dar protektorius nespėja išsivalyti, galas tokiose dumblinose vietose slydinėja.

specialiai gi neplanuoji,per tokias balas vaziuot.Nusibraizai marsruta ir varai.privaziuoji toki etapa ir sprendi vaziuot ar apvaziuot.Na ir kartais pasitaiko ;) Padangos cia ne pacios geriausios purvynams,bet vaziuojam ir zvyru ir asfaltu.Kazka reikia aukoti del universalumo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: VAŽIAVIMAS PER VANDENĮ
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2016, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Bir 2016, 10:20
Pranešimai: 39
Miestas: Utena
Leon rašė:
Gal kojeles daviklis uztrumpino?

tai tipo kazkas su juo negerai,kad trumpina,nes kiti po balas vazineja ir nieko...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007