AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 29 Kov 2024, 00:10

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Budras, braliukas suprask tu pagaliau- nera man nei fuksu nei naujoku. O jeigu jau skirstyti zmones, tai man yra kvailas arba protingas zmogus. Apie tai cia taip atvirai rasau del to, kad kvailu zmoniu musu tarpe nera, gi mes visi puikiausiai sutariame tarpusavyje ir man regis tu tai puikiausiai zinai. Butent del to galiu sau leisti buti kategoriskam su tavim.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 19:57 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
As nemegstu, kai vaziuoant motociklu alinanciai karsta... Todel Acerbis kelniu beveik nenaudoju (naudojau per visokias enduro varzybas) - keliauju praktiskai tik i siltus krastus. Iki siol kelionese naudojau tik paprastus dzinsus. Taciau protas man sako, kad reikia kazko saugesnio. Keliaujant su civiliniais dzinsais pagrindine prolema (apart saugumo) - kad po dienos arba maksimum dvieju dubasinimo dzinsai buna tokia purvini nuo netyciniu prisilietimu prie grandines, del kelio dulkiu arba lietaus, kad geda nulipti nuo moco ir eiti prie kazkokio lankytinio objekto:) Kaip variantas - odines motokelnes, taciau bijau, kad isvirs pricendalai:) O gal tai mitas? Baikeriai juk daznai devi odines kelnes:) Kas bande? Motodzinsai irgi purvinsis kaip ir civiliniai?
Kaip manot - pagal kokios kriterijus kelnes buna saugesnes? Tvirtesne medziaga ir gumines keliu apsaugos?

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 20:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
budras rašė:
Kukūūū!!! Matau senai gvildenta tema apie aprangą. Pamaniau gal kas turi kokių naujų pastebėjimų apie skirtingų gamintojų aprangas. Labiausiai domina apranga kelionėms, būtent tekstilinės striukės, kelnės. Dabar turiu oxford gamybos striukę su kelnėmis, nieko blogo negaliu pasakyt apart, kad striukėj galėtų būt daugiau kišenių. Kadangi per žiemą biški ''pasistengiau'', tai iš XL didžio peršokau į L, tai tenka ieškot naujos aprangos. Įdomu ką kiti afrikiečiai dėvi, prašau pasidalint informacija, nuomonėmis, pasiūlymais(labiau valgyt nesiūlyt :) ).


As nusipirkau FOX striuke, su gerom ventiliacijom ir hermetiskais uztrauktukais (per uztrauktukus lietus labiausiai patenka i vidu). Be jokiu papildomu sluoksniu, kadangi esant saltiems orams tiesiog maunu koki megztini, kuri galiu naudoti ir nulipus nuo motociklo vakare (maziau vietos uzima tureti univesalu megztini, negu megztini ir pasiltinima). Is striukes isemiau apsaugas. O vietoj ju naudoju sarvus. Taip zymiai saugiau ir patogiau, kadangi kai labai karsta nusiemus striuke sarvai lieka:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 20:07 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Turiu vasarines enduro kelnes. Lengvai prasipucia, nusisega kliashnios ir pasidaro shortai (lb patogu nuvaziavus kur i gamta..) vasara kur toliau vaziuodamas uzsidedu normalias keliu apsaugas.

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Vas 2017, 20:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 18 Vas 2017, 01:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
budras rašė:
Rushanas rašė:
Budras, braliukas suprask tu pagaliau- nera man nei fuksu nei naujoku. O jeigu jau skirstyti zmones, tai man yra kvailas arba protingas zmogus. Apie tai cia taip atvirai rasau del to, kad kvailu zmoniu musu tarpe nera, gi mes visi puikiausiai sutariame tarpusavyje ir man regis tu tai puikiausiai zinai. Butent del to galiu sau leisti buti kategoriskam su tavim.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Tada būsiu ne taip supratęs jus, atsiprašau. Bet tuo pačiu pabūsiu ir aš kategoriškas, ir pasiūlysiu ateity mažiau įsakinėt man kaip kvailiui, nes mano nuomone įsakinėjama tik kvailiams, mokiniams, naujokams, kad ir kaip ten bepavadinsi...gi pats minėjot kad mūsų tarpe tokių žmonių nėra. Tikiuosi supratot ką aš norėjau pasakyt.

Budras, na tada maukis dzinsus ir sekmes tavo motokelionese palinkesiu. Gaila, bet tu manes visai nesupratai.
Rushanas Enduro
Gyvenimas Grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 18 Vas 2017, 14:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:07
Pranešimai: 250
.

_________________
Pasišalinęs...


Paskutinį kartą redagavo budras 18 Kov 2018, 01:59. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 18 Vas 2017, 14:44 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 05:02
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
budras rašė:
. Beje Hanss, nebijai, kad papuls koks širšunas pro šortus? :mrgreen:


Blee, nu tu ir Kaziunia :mrgreen: Nevazineju gi as su shortais. Atvaziaves prie ezero nusisegiau klesnes. Nuotraukoje deduosi apsaugas, o po to uztrauktukais jos buvo prisegtos atgal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 28 Vas 2017, 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Spa 2013, 00:25
Pranešimai: 129
Miestas: Vilnius
Naudoju REV'IT aprangą ir esu ja begalo patenkintas.
Mieste, užmiesto, miške ir visur kitur (miške) - REV'IT Sand 2 striukė ir pirštines. Sluoksnius reguliuoju pagal lauko temperatūrą. Turiu nusipirkęs ir "kondiškę", bet nelabai moku ja naudotis tai dar nežinau ar naudingas daiktas.
Mieste naudoju REV'IT džinsus ir miesto batus. Judesių nevaržo, patogūs. Visą diena išbuti darbe prie kompo - OK.
Prieš Enduro rally nuspirkau ir kelnes Factor 3. Kadangi tik važiavau Enduro ralyje ir sezonas baigėsi - kolkas nieko pasakyti negaliu. Bet neperšlapau, neperkaitau tai patiko. Sluoksniai irgi reguliuojasi. Taip pat tam pačiam renginiui nuspirkau apsaugą nuo lietaus. Ryšku, gražu, sausa.
Taigi aš esu patenkintas REV'IT apranga ir kokybe. Kiek mačiau nemažai ADV keliautojų ją naudoją irgi. Manau analogas (arba netgi geresnė) jai būtų Klim, bet Lietuvoje nežinau ar kas ja prekiauja.

Šalmas ir enduro batai tik ne REV'IT.

Paveikslėlis

_________________
www.advtracks.eu - where is the road???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2017, 19:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 24 Kov 2015, 14:13
Pranešimai: 11
MR Donas, Klim šmutkės yra kaifas, ypač MX/ADV kelnės. Tik kainos kandžiojasi. Bet jei $$$ nebūtų esminis faktorius, rinkčiausi vien Klim.

Klausimas enduristams apie batus: ar egzistuoja toks dalykas, kaip nešlampantys kelioniniai moto batai? Pernai sukrapščiau pinigo naujiems TCX X-Desert GoreTex batams, vienuolika mėnesių džiaugiausi, kokia super kokybė ir kaip nešlampa net dienų dienom taškantis po balas, purvus ir lietų, kol...prieš gerą mėnesį pradėjo leisti vandenį ir dabar sušlampa net nuo lengvo lietaus. Susisiekiau su TCX, bet jie, panašu, nenori man padėti ('eik pas savo dylerį ir tau pakeis batus' - 'hm, kad aš toje šalyje nebūsiu gerus keletą metų, ar negalėtumėt atsiųsti man naujos poros į X arba X šalį' - 'eee būūū mekeke'), todėl daugiau šitos kompanijos produktų nepirksiu. Bet kokios alternatyvos? Kol kas gelbėjuosi su GoreTex kojinėmis, bet sunkūs, vandens prisisunkę batai = žiauriai nemalonu ir šalta, ypačiai važiuojant beveik Sibiro sąlygom.

Būč dėkinga už rekomendacijas!

_________________
When in doubt, throttle out


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: apranga
StandartinėParašytas: 17 Bal 2019, 19:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:32
Pranešimai: 1027
Miestas: Vilnius
Forma Adventure Terra braidziai baloj kelias minutes gerokai virs kauliuku, viduj ne laso. Tiesa, naudoju gal tik metus ir labai neintensyviai

_________________
http://www.youtube.com/user/morkiukas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007