AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 06 Bir 2024, 21:11

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 638 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 01 Geg 2011, 23:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Kaz kurtai tarp Vilniaus ir Nemencines, Neries pakrante.
Tomai neisivaizdoji koks buvau patenkintas, kada pamaciau berniuka su dviraciu :mrgreen: , pries tai zmones maciau tik kitame krante upes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 02 Geg 2011, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Grazus savaitgaliai tesiasi. Mano seima isvaziavo automobiliu, visam savaitgaliui i sodyba Traku rajone o as savaime aisku sedau ant Africos.
Kur vaziuoti dar nebuvau nusprendes, bet zinojau, kad vaziuosiu daug. Sestadieni nuvaziavau i Kacergine pasiziureti enduro kroso pirmojo etapo, pasiziurejau kaip ardosi enduristai- patiko. Pagalvojau, kad ir pats mielai pavaziuociau, bet pasiziuredamas i savo Africa nusprendziau, kad as turiu daugiau privalimu pries sportininkus o gi del to, kad mano mocas yra universalus ir is jo galiu gauti daugiau nei sportininkai is savo hardu. Aisku negaliu konkuruoti su jais savo pravazumu, bet emociju sugebu patirti ne ka maziau. Su nuostata, kad kiek vienam savo as isvaziavau miskais atgal i sodyba.
Geras jausmas yra sestadieni vakare, kai zinai, kad dar yra visa laisva diena. Nuo ryto palaisciau gelytes ir nuo tos akimirkos buvau laisvas ir nepriklausomas. Valioo... Pilnas bakas benzino ir geras oras. Varau i Lenkija, pasakiau as sau. Gps‘e nustaciau trumpiausia kelia ir be jokio bagazo nurukai miskais zvirais ir asfaltais i kaiminyne Sali.
Patinka man Lenkija o be to ir kalba truputi suprantu ir pasakyti si ta sugebu. Dabar grizes, jauciuosi tarsi pabuvojau uzsenyje.
Siena kirtau kalvariju poste be jokiu problemu, aisku issikeiciau truputeli pinigeliu, kad galeciau papietauti ‘‘polskos zupkos‘‘.
Pazabaliojau miskais, davaziavau iki Suvalku. Apvaziavau visa sekmadienini miesta. Krito i akis, kad Lenkai visiskai gerai tvarkosi, galiu drasiai tegti, kad ju kaimas gyvena daug turtingiau, girtu zmoniu visai nemaciau. Mieste atkreipiau demesi i zmones: graziai apsirenge, nesusirauke, gatves svarios, niekas neskuba, transportas vaziuoja tvarkingai. Pakalbinau lenku policininkus Suwalkuose, sake, kad Lietuviu turistu labai sumazejo, sake, kad nebevaziuoja apsipirkineti pas juos, kaip tai buvo anksciau.
O siaip savo iseiginem dienom esu labai patenkintas. Daug pradubasinau po Lietuva ir pabuvojau Lenkijoje. Bandziau surasti vieta kur pries pora metu buvau uzstryges su Africa laukuose ir vos nepalikau jos nakciai, bet tos vietos neatpazinau, nors manau, kad pravaziavau.
Kai staciau moca i garaza, iseiginiu odometras rode 701 km. Jauciu dabar rankas, kojas ir nugara o galva mano dabar visiskai sviesi.
Del to verta gyventi.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 02 Geg 2011, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Lenkijoje praleidau keleta valandu. Aisku papietavau ir pazabaliojau po Suwalkus su Africa. Parduotuves nedirdo, bet man to ir nereikejo.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 02 Geg 2011, 00:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Nieko blogo
neturiu galvoje man tas pats bet pagal Hansso pasakojimą tavo Rushanai odometras meluoja. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 02 Geg 2011, 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:37
Pranešimai: 611
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Grazus savaitgaliai tesiasi. Mano seima isvaziavo automobiliu, visam savaitgaliui i sodyba Traku rajone o as savaime aisku sedau ant Africos.
Kur vaziuoti dar nebuvau nusprendes, bet zinojau, kad vaziuosiu daug. Sestadieni nuvaziavau i Kacergine pasiziureti enduro kroso pirmojo etapo, pasiziurejau kaip ardosi enduristai- patiko. Pagalvojau, kad ir pats mielai pavaziuociau, bet pasiziuredamas i savo Africa nusprendziau, kad as turiu daugiau privalimu pries sportininkus o gi del to, kad mano mocas yra universalus ir is jo galiu gauti daugiau nei sportininkai is savo hardu. Aisku negaliu konkuruoti su jais savo pravazumu, bet emociju sugebu patirti ne ka maziau. Su nuostata, kad kiek vienam savo as isvaziavau miskais atgal i sodyba.
Geras jausmas yra sestadieni vakare, kai zinai, kad dar yra visa laisva diena. Nuo ryto palaisciau gelytes ir nuo tos akimirkos buvau laisvas ir nepriklausomas. Valioo... Pilnas bakas benzino ir geras oras. Varau i Lenkija, pasakiau as sau. Gps‘e nustaciau trumpiausia kelia ir be jokio bagazo nurukai miskais zvirais ir asfaltais i kaiminyne Sali.
Patinka man Lenkija o be to ir kalba truputi suprantu ir pasakyti si ta sugebu. Dabar grizes, jauciuosi tarsi pabuvojau uzsenyje.
Siena kirtau kalvariju poste be jokiu problemu, aisku issikeiciau truputeli pinigeliu, kad galeciau papietauti ‘‘polskos zupkos‘‘.
Pazabaliojau miskais, davaziavau iki Suvalku. Apvaziavau visa sekmadienini miesta. Krito i akis, kad Lenkai visiskai gerai tvarkosi, galiu drasiai tegti, kad ju kaimas gyvena daug turtingiau, girtu zmoniu visai nemaciau. Mieste atkreipiau demesi i zmones: graziai apsirenge, nesusirauke, gatves svarios, niekas neskuba, transportas vaziuoja tvarkingai. Pakalbinau lenku policininkus Suwalkuose, sake, kad Lietuviu turistu labai sumazejo, sake, kad nebevaziuoja apsipirkineti pas juos, kaip tai buvo anksciau.
O siaip savo iseiginem dienom esu labai patenkintas. Daug pradubasinau po Lietuva ir pabuvojau Lenkijoje. Bandziau surasti vieta kur pries pora metu buvau uzstryges su Africa laukuose ir vos nepalikau jos nakciai, bet tos vietos neatpazinau, nors manau, kad pravaziavau.
Kai staciau moca i garaza, iseiginiu odometras rode 701 km. Jauciu dabar rankas, kojas ir nugara o galva mano dabar visiskai sviesi.
Del to verta gyventi.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Ka galima pakomentuoti... :?: Tiesiog, jega :!: :!: :!:

_________________
IBA #53028


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 02 Geg 2011, 01:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Siandien bevaziodamas link namu uzsukau nuplaut savo liapa, kur sutikau griztanti is Lenkijos Rushana. Buvau nustebintas pasakojimu, kad zmogus pasirinko savo pakatuskem - gal ne taip išsireiškiau - mini kelione ir dar i uzsieni.
Nuo tokiu aprasynu musu gretos dauges.
Dekui uz aprašyma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 09 Geg 2011, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
gal siandien kas lengvai pasivazinet bandys po darbu? reiktu ir man atsargiai atidaryt sezona :)
8455762


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 17 Geg 2011, 00:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Po Afrikieciu susirinkimo prisiklauses daug ispudingu pasakojimu, ketvirtadieni burksnodamas vienoj is Vilniaus kaviniu alu su brendziuku kilo nesulaikomas noras Vilniaus saivaitgalio pakatuskes pakeist i pakatuskes su isvaziavimu is Lietuvos. Baltarusijos vizos hebra neturejo, Warsava per didele apziurejimui per viena vakara, o Ryga kaip sakoma (samoje to). Nors Rygoj as per savo gyvenima buvau daugiau negu bet kokiam kitam Lietuvos mieste, bet vienos pareigos nebuvau atlikes. Tai gi trimis motociklais (beabejo enduro) su antrom pusem startavom i Rygos motoru muzieju.
Nors greiciausiai visi buvo sitam muzejui, bet perpildytas poziciviu emociju noriu Jums priminti kokia ispudinga kolekcija turi musu kaimynai.


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 17 Geg 2011, 01:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:29
Pranešimai: 1225
Miestas: Vilnius
Na Slava, pagaliau ''PAPIORLA'' tave, manau pagausi kelioniu azarta. O vesbuti tai pasirinkot ''FRAJERIŠKA" Metropole hotel- prabangesni hoteli vargu ar galima buvo surasti...
Kai sekanti karta busi Rygoje su mocu- rekomenduoju apsistoti Balderajuje, miske ant juros kranto palapineje.
Visa kita super. Tikiuosi, kad alkoholio nebuvo ir Mardosas fotiko nepamete.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 18 Geg 2011, 00:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Kov 2011, 20:50
Pranešimai: 416
Miestas: Vilnius
Rushanas rašė:
Na Slava, pagaliau ''PAPIORLA'' tave, manau pagausi kelioniu azarta. O vesbuti tai pasirinkot ''FRAJERIŠKA" Metropole hotel- prabangesni hoteli vargu ar galima buvo surasti...
Kai sekanti karta busi Rygoje su mocu- rekomenduoju apsistoti Balderajuje, miske ant juros kranto palapineje.
Visa kita super. Tikiuosi, kad alkoholio nebuvo ir Mardosas fotiko nepamete.
Rushanas Africa
Gyvenimas grazus...


Alkoholio :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 18 Geg 2011, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 23:40
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Alkoholio :roll:
Tiek Slavos ir Mardoso as asmeniskai neisivaizduoju blaivu,be alkoholio jie neidomus :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 00:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Geg 2011, 12:41
Pranešimai: 40
Tiek Slava tiek Mardosas labai idomus ir linksmi ir be alkocholio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Ramūnas rašė:
Hanss rašė:
Ei, tormozi! Nesulauzyk moco iki sekanciu iseiginiu :lol:

Vat vat klausyk dedes :) Nieko prieš šį modelį neturiu,bet jis man kaip skrebutis,aš turbūt tokį aporatą greit sutrinčiau (vartydamas ant šonų) ;)

tai tam tuos vamzdzius ir prisisabacinai? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Bal 2011, 17:48
Pranešimai: 660
Miestas: Kaunas
Ramūnas rašė:
Alkoholio :roll:
Tiek Slavos ir Mardoso as asmeniskai neisivaizduoju blaivu,be alkoholio jie neidomus :mrgreen:

Cia beveik apie kiekviena ta pati galima pasakyti... :mrgreen:

_________________
Gero vėjo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 02:26 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 01:08
Pranešimai: 2095
Miestas: Vilnius
Kaip parode geguzes afrikieciu suvaziavimas apart Pofkes ir Belaruso visi nuobodus - nuejot miegoti kazkaip ankstokai:)

Matosi, kad fotikas Mardoso - jo nuotraukuose nesimato:)

_________________
a.k.a. Kos


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 19 Geg 2011, 21:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Sau 2011, 10:54
Pranešimai: 567
Miestas: Kaunas/Kelme/Druskininkai
Nu jai nebutu reike vairuoti visas tas dienas, manau situacija su miegu ir gerimu butu buvusi kitokia...

_________________
XRV750 RD07a 1997
МОТОЦИКЛ специальный повышенной проходимости ТМЗ-5.952 1990 m.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
sveiki. siulau ryt (sestadieni) pasivazinet :!:
marsrutas ciut virs 100 km, aplankyta butu auksciausios lietuvos vietos medininku aukstumoje: aukstojas, juozapine, zibartonys.
startas nuo plento baro, finisas gariunu karjere (arba kitoje sugalvotoje vietoje, tiesiog i karjera marsrutas navigacijos nuveda).
startas kazkada ryte (veliau siandien paredaguosiu zinute su tikslesniu laiku) arba siulykit savo.
vaziuoja jau 2 softai.
danga daugiausiai gruntiniai kaimo keliukai. kazkiek misko, kazkiek pievu. gal kokia kvartaline, kuria galima bus aplenkt.

laukiu atsiliepimu ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 21:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
tai gal geriau sekmadieniui pasiplanuok lengvai pakatusese prasilekt..... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 22:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 20:18
Pranešimai: 267
Miestas: Vilnius
:D o kur parasyta, kad jei vaziuoji sestadieni tai sekmadieni jau negalima?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Soft`ines "pakatushkes" Vilniuje
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 14:34
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
nei vienam sarase taves nemaciau, o ju turiu du:hard ir soft....


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 638 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 4:30 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007