AfricaTwin.LT

Motociklų Honda XRV AfricaTwin (ir panašių) savininkų klubo forumas.
Dabar yra 24 Bir 2026, 17:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kvailas klausimas
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2013, 23:04
Pranešimai: 74
Miestas: Vilnius - Žiežmariai
Sveiki,
norėjau pasiteirauti kur pas RD07 persijungia kuro rezervas?

_________________
<...> and final rule, if this is your first night at Fight Club.... you HAVE TO FIGHT!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:04
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
ties 12 val rez;
ties 9 off;
ties 6 on.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2013, 23:04
Pranešimai: 74
Miestas: Vilnius - Žiežmariai
Dunse rašė:
ties 12 val rez;
ties 9 off;
ties 6 on.


tai tiek dar susigaudyčiau, bet kur pati svirtelė? :oops:

_________________
<...> and final rule, if this is your first night at Fight Club.... you HAVE TO FIGHT!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 22:41
Pranešimai: 497
Miestas: Gargždai
Svirtele prie bako kranelio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:40 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 02:32
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Idomus klausimas :mrgreen: Po baku is kaires puses.
P.S. O ka tu pirkt nori, kad i sita tema parasei?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:04
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Hanss rašė:
P.S. O ka tu pirkt nori, kad i sita tema parasei?

nu tai rezerva gi.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:04
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
paikas rašė:
tai tiek dar susigaudyčiau, bet kur pati svirtelė? :oops:

nu greiciausiai nulauzta jei nerandi.....beda afriku....be reikalo ja pirkai....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2013, 23:04
Pranešimai: 74
Miestas: Vilnius - Žiežmariai
Dunse rašė:
paikas rašė:
tai tiek dar susigaudyčiau, bet kur pati svirtelė? :oops:

nu greiciausiai nulauzta jei nerandi.....beda afriku....be reikalo ja pirkai....


tai jau nebeklausimas "be reikalo, ar su reikalu".... :?
sena, griuvusi, parudijusi afrika stovi garaže, bandysiu iš jos žmogų daryti, palinkėkit sėkmės =]

_________________
<...> and final rule, if this is your first night at Fight Club.... you HAVE TO FIGHT!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 08:58 
Atsijungęs
Moderator
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 02:32
Pranešimai: 2211
Miestas: Vilnius
Pasistenk iki Geguzes men padaryt :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 21:10
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
paikas rašė:
Dunse rašė:
paikas rašė:
tai tiek dar susigaudyčiau, bet kur pati svirtelė? :oops:

nu greiciausiai nulauzta jei nerandi.....beda afriku....be reikalo ja pirkai....


tai jau nebeklausimas "be reikalo, ar su reikalu".... :?
sena, griuvusi, parudijusi afrika stovi garaže, bandysiu iš jos žmogų daryti, palinkėkit sėkmės =]

Stovi pas mane super tenere normalem stovyje,nesurūdyjusi šiek tiek vartyta imi ir sezoną atvarai be dideliu rūpesčių :)

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 17:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 12:04
Pranešimai: 1320
Miestas: Vln/Pnvz
Ramūnas rašė:

imi ir sezoną atvarai be dideliu rūpesčių :)

jei tik sezonui, tai uz kokius 900 lietuvisku jamu ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 03 Bal 2013, 18:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Sau 2011, 21:10
Pranešimai: 412
Miestas: Vilnius
Naaaa... 900lt. neblogai,jau pusėtinas dviratis išeitų bet kur batai, maikonai , velostringai,galvos apdangalas,draudimas neužteks tų litukų nebūk skrega :) juk gerai moto biznis einasi damesk tūkstantukų.

_________________
kam ta xrv-750 jai yra xtz-750


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirkčiau lemputę
StandartinėParašytas: 05 Bal 2013, 17:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2013, 23:04
Pranešimai: 74
Miestas: Vilnius - Žiežmariai
Ramūnas rašė:
Stovi pas mane super tenere normalem stovyje,nesurūdyjusi šiek tiek vartyta imi ir sezoną atvarai be dideliu rūpesčių :)


"super tenere" čia rogės ar sniegaeigis koks? jei taip tai jamam... :lol:

_________________
<...> and final rule, if this is your first night at Fight Club.... you HAVE TO FIGHT!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007